Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Anna
pomorskie
Prosze o modlitwe w intencji zmarlych:babci i dziadka a takze dusz przebywajacych w czyśccu
28-07-20
Ala Kosinska
Krakow
Za zmarłych z rodziny Kosinskich,Jaszczolt,Niemyjskich,Pietraszko
28-07-20
Ala
Krakow
O dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali i jej rodzinie,KS Kazimierza,s.zakonnych Eugeni i s.Tomiry
26-07-20
Renata
Katowice
Szczęść Boże, proszę o modlitwę o uzdrowienie z ciężkiej choroby mojej Mamy Heleny Bóg zapłać Pozdrawiam
26-07-20
Urszula
Kraków
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z zaburzenia psychicznego. Bóg zapłać
26-07-20
Anna
Sucha Beskidzka
Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę w intencji: o łaskę nawrócenia dla Hazal, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego. Bóg zapłać!
24-07-20
Jacek
Opole
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia od dolegliwości i chorób fizycznych, psychicznych i duchowych dla mnie i mojej żony. Bóg zapłać za modlitwę.
23-07-20
danuta
lipiny
prosze o modlitwe o sprawiedliwosc ,skruche i przemiane serca dla janiny i innych krzywdzicieli za zadane krzywdy czarami corkom i calej rodzinie prosi matka
21-07-20
Anna
Sucha Beskidzka
O łaskę nawrócenia dla Hazal, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego.
19-07-20
Grażyna
Katowice
Proszę o modlitwę w intencji łaski uzdrowienia z ciężkiej choroby mamy Heleny.
19-07-20

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę