Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Izabela
Warszawa
proszę o cud znalezienia dobrej, godnej pracy dla Izy i Basi oraz o przemianę okoliczności ich życia, o potrzebne dary i łaski, zwłaszcza dar rozeznania, mądrości i ufności.
29-06-20
Piotr
Wrocław
Witam, Proszę o modlitwę za zmarłego Jerzego Stępnia lat 49 - ( zmarł 25.06.2020r) o łaskę Nieba dla Niego dziekuję
28-06-20
Małgorzata
Bełchatów
Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie Doroty z nowotworu mózgu, o siły dla niej i jej bliskich do walki z chorobą oraz o jak najszybsze zebranie brakujacej kwoty na dalsze jej leczenie. Dorota jest lekarzem i przez 30 lat ratowała innym życie a teraz sama potrzebuje pomocy i wszelkiego rodzaju wsparcia. Bóg zapłać za wspólną modlitwę. Prosi Małgorzata
28-06-20
Monika
Warszawa
Proszę o modlitwę w intencji cudu poczęcia dziecka dla Marcina i Moniki oraz Boże Miłosierdzie dla nas.
27-06-20
Alicja
Kraków
Proszę o uwolnienie od klątwy
24-06-20
Joanna
Częstochowa
Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji, aby ustąpiła nerwica, natręctwa, lęki, poczucie winy, które od pewnego czasu mnie niespodziewanie opanowały i paraliżują moje życie, o poznanie prawdy związanej z bolesnymi wspomnieniami, spokój w duszy oraz w intencji mojej spowiedzi i nawrócenia (od ponad roku nie byłam u spowiedzi).
24-06-20
Izabela
Warszawa
proszę o dobrą pracę dla Izy i Basi, o potrzebne dary i łaski dla nich, zwłaszcza dar rozeznania, pokory i ufności, a także ochronę przed złem.
22-06-20
Małgosia
Worms
Proszę o modlitwę w intencji poczęcia I urodzenia zdrowego dziecka. Bóg zapłać
22-06-20
Dominika
Łomża
Prosze o modlitwę w intencji syna Bogusława o dobry wybòr drogi życiowej i o wyzbycie sie przywiązania do rzeczy materialnych oraz o zdrowie duszy i ciała dla naszej rodziny i rodzin naszych dzieci rodzice
18-06-20
Jagoda
Nowa Iwiczna
Prosze o modlitwe w intencji; zdrowia dla jagody , znalezienia pracy dla Andrzeja oraz jego nawrocenie
18-06-20

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę