Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Barbara
Kielce
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Bóg zapłać.
13-03-20
Teresa Majewska-Konopka
Łukawiec
za przyczyną Matki Najświętszej proszę o Boże błogosławieństwo i potrzebne Łaski, dary Ducha Świętego, opiekę Anioła Stróża, o trwałe zdrowie duszy i cała dla syna Kamila.
10-03-20
Paula
Rumia
O uratowanie małżeństwa Anny i Jacka. Odrodzenie więzi małżeńskiej i łaskę Bożą.
10-03-20
Iwona
OLkusz
Gorąco proszę o modlitwę w intencji ojca mojego dziecka. O jego nawrócenie, o opamiętanie. O zwycięstwo prawdy w jego życiu. O to, żeby przejrzał. Żeby nie odrzucał swojego jedynego syna, ale przytulił go mocno do serca i nawiązał z nim piękną, prawdziwą, ojcowską relację.
08-03-20
Kamila
Mława
Aby Adam odezwał się abyśmy szczerze porozmawili i mogli być znowu razem aby zadzwonił i nie zerwał naszej przyjaźni aby wyznał mi prawde ,aby jego mama zmienila do mnie nastawienie nie uważała mnie za wroga aby nie rozdzieliła nas znowu
08-03-20
Marcin
Łubianka
O łaskę powrotu do zdrowia dla Sławomira, Boże błogosławieństwo i opiekę Najświętszej Maryi Panny dla Sławomira i jego rodziny.
03-03-20
Marietta
Warszawa
W intencjach Bogu wiadomych.
02-03-20
Anna
Poznań
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej mojej Rodziny.
02-03-20
Małgosia
Warszawa
Proszę o modlitwę za uczestników i prowadzących kurs „Emaus” w dn. 27-29.03.2020 r. o potrzebne łaski, prowadzenie i dary Ducha Św. oraz o otwarcie się na Boże Słowo. Niech zasiane w naszych sercach Słowo przyniesie plon obfity. Błogosław nam Panie oraz tym którzy wspierają nas swoją modlitwą.
01-03-20
Izabela
Warszawa
proszę o dobre rozeznanie woli Bożej w życiu Izy, Basi, Marty, Gabrysi, Asi, Marcina, Lavosa, Patrycji i Oktawii, o potrzebne dla nich dary i łaski oraz ochronę przed złem i zasadzkami złego ducha.
01-03-20

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę