Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Karolina
Kraków
Proszę o uzdrowienie wewnętrznych ran. Proszę o uwolnienie od klątw i złych duchów. Proszę bym przestała być aspołeczna.
09-07-20
Natalia
Bydgoszcz
Błagam o modlitwę w intencji daru dialogu, pojednania, przebaczenia i wzajemnego otwarcia serc między Natalią i Mikołajem, oraz w intencji usunięcia wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią i Mikołajem.
08-07-20
Zbigniew
Kraków
O Boże Miłosierdzie dla Józefy i rodziny
06-07-20
nn
nn
1. Potrzebna pilna modlitwa za mediacje X z Y – od tego zależy dalsze życie rodziny. 2. Za kobietę, która zasłabła w kościele. 3. Za Franusia w 15 rocznicę urodzin. 4. Za pewne małżeństwo, które grzeszy ciężko używając antykoncepcji o łaskę spowiedzi i brak gorszenia bliskich. 5. Był wypadek autokarów w Dźwirzynie – za rannych i ich bliskich. 6. Dziś urodziny świętuje Małgorzata Walewska – polska śpiewaczka, mezzosopran. Wszystkiego najlepszego dla jubilatki 🌹🌹🌹 7. Bardzo proszę o modlitwę za ciężko chore Gucia i Oliwiera oraz dobry rozwój Laurki.. 8. Za Jolę, która ma trudne relacje z mężem, który poniża ją i dzieci o siłę i wytrwanie. Bóg zapłać. Bóg zapłać.
06-07-20
Olek
Kijow
Рrоsze о mоdlіtwе w intencjach Воgu wіаdоmусh. Вog zaplac.
05-07-20
Ala
-
1. O ustanie pandemii koronawirusa. 2. O ochronę przed koronawirusem. 3. O uzdrowienie na duszy i ciele. 4. O stabilność finansową. 5. O ochronę miejsca pracy i bezpieczeństwo. 6. O wyrozumiałość i zrozumienie ludzi względem mnie z pomocą Ducha św. 7. O pozytywne rozwiązanie trapiących spraw. 8. Za dusze w czyśćcu cierpiące. 9. O nawrócenie i opamiętanie ojca. 10. O pokój na świecie. 11. Intencje dziękczynne za otrzymane łaski.
05-07-20
Elzbieta
Grajewo
Matko Boża uratuj moją rodzinę ucisz burzę która bardzo się rozszalala uwolnij z działania złego ducha dręczącego całą rodzinę ze skutków przekleństw i złorzeczeń itpJezu Ufam Tobie
03-07-20
Elżbieta
Grajewo
Proszę o modlitwę za syna Romana który jest w depresji oddalony od sakramentów świętych od kilku lat nie był u spowiedzi o pokój w sercu pojednanie z matką i bratem o łaskę uzdrowienia duszy i ciała uwolnienie z nienawiści do najbliższych oraz rozwiązanie trudnych spraw duchowych i życiowych
03-07-20
monika
wawa
Boże proszę o uleczenie z chronicznego zmęczenia i depresji.
03-07-20
Jagoda
Zamość
Proszę w intecji małżeństwa Marii i Pawła, miłość, szacunek i zgodę, o nawrócenie i spowiedź dla Pawła. Zdrowie i szczęśliwego donoszenie dzieciątko dla Marii. O opamiętania dla teściów.
02-07-20

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę