Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Ania
Riedstad
prosze goraco o modlitwe za cala rodzine. za wszystkie dzieci w naszej rodzinie. O nawrocenia dla nich. o szczesliwa przeprowadzke z Niemiec do Polski by opatrznosc Boza byla z nami. Bog Zaplac.
01-07-20
Anna
Ancona
Prosze o modlitwe w intencji Krystyny o sily I laske uzdrowienia aby uniknela dializ. Bog zaplac
01-07-20
Jadwiga
Hrubieszów
Prośba o uwolnienie osoby z rodziny od nerwicy lękowej i z natręctw myślowych.
30-06-20
Izabela
Warszawa
proszę o cud znalezienia dobrej, godnej pracy dla Izy i Basi oraz o przemianę okoliczności ich życia, o potrzebne dary i łaski, zwłaszcza dar rozeznania, mądrości i ufności.
29-06-20
Piotr
Wrocław
Witam, Proszę o modlitwę za zmarłego Jerzego Stępnia lat 49 - ( zmarł 25.06.2020r) o łaskę Nieba dla Niego dziekuję
28-06-20
Małgorzata
Bełchatów
Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie Doroty z nowotworu mózgu, o siły dla niej i jej bliskich do walki z chorobą oraz o jak najszybsze zebranie brakujacej kwoty na dalsze jej leczenie. Dorota jest lekarzem i przez 30 lat ratowała innym życie a teraz sama potrzebuje pomocy i wszelkiego rodzaju wsparcia. Bóg zapłać za wspólną modlitwę. Prosi Małgorzata
28-06-20
Monika
Warszawa
Proszę o modlitwę w intencji cudu poczęcia dziecka dla Marcina i Moniki oraz Boże Miłosierdzie dla nas.
27-06-20
Alicja
Kraków
Proszę o uwolnienie od klątwy
24-06-20
Joanna
Częstochowa
Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji, aby ustąpiła nerwica, natręctwa, lęki, poczucie winy, które od pewnego czasu mnie niespodziewanie opanowały i paraliżują moje życie, o poznanie prawdy związanej z bolesnymi wspomnieniami, spokój w duszy oraz w intencji mojej spowiedzi i nawrócenia (od ponad roku nie byłam u spowiedzi).
24-06-20
Izabela
Warszawa
proszę o dobrą pracę dla Izy i Basi, o potrzebne dary i łaski dla nich, zwłaszcza dar rozeznania, pokory i ufności, a także ochronę przed złem.
22-06-20

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę