Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Wojciech
Tomaszów
Szczęść Boże, Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie problemów z przełykaniem, lęków, klaustrofobii, zranień wewnętrznych, urazów kręgosłupa... Dziękuję z góry. Odwdzięczam się swoimi modlitwami. Pozdrawiam. Z Bogiem.
11-09-20
Artur
Janów Podlaski
O uzdrowienie złamanej nogi.
08-09-20
Anna
Sucha Beskidzka
O łaskę nawrócenia dla Hazal, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego.
07-09-20
matka danuta
potok
prosze Trojce Swieta o sprawiedliwosc Boza dla janiny za krzywdy ktore czynila i czyni corkom prosi matka danuta
06-09-20
Patrycja
Wołomin
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego Taty Andrzeja l 49 po rozległym pęknięciu tętniaka i zapaleniu opon mózgowych.
06-09-20
Zbigniew
Kraków
O Boże Miłosierdzie dla Heleny i rodziny
06-09-20
Anna
Sucha Beskidzka
O łaskę nawrócenia dla Hazal, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego.
05-09-20
Henryk
Minsk
Proszę o modlitwę o wyzwolenie z niewybieranej samotności i o dar spotkania miłości odwzajemnionej w sercu drugiego człowieka. Dziękuję!
04-09-20
Renata
Katowice
O pełnię radości Nieba dla zmarłej Heleny-kochanej Żony i Mamy
03-09-20
Maria
Mszana Dolna
Intecie błagalne 😇❣️ O zdrowie dla Marii i Kazimierza dzieci i wnuków O szczęśliwe zakończenie mojej sprawy w sądzie i córek moich O rychłe dokończenie remontu klatki schodowej w moim domu O powrót syna i córę do domu rodzinnego i zamieszkanie na stałe razem z rodzina O środki finansowe potrzebne na remont domu O dobre wyniki badań moich i moich bliskich O Boże Błogosławieństwo dla mnie i moich bliskich O rozwiązanie trudnych spraw i problemów O dar pielgrzymowania z rodzina i wspólną msze św Prosi Maria 🙏🙏🙏
02-09-20

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę