Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Ewa
Kraków
Szczęść Boże proszę o modlitwę w intencji moich dzieci Marcina i Karoliny o dar potomstwa i błogosławieństwo dla ich małżeństwa
31-08-20
Danuta
Komorowo
O nawrócenia dla synów i ich rodzin.
30-08-20
Danuta
Komorowo
O błogosławieństwo dla rodziny Bożeny i Janusza i łaskę trzeźwości dla Janusza.
30-08-20
Barbara
Kielce
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
28-08-20
Adrian
Krzeszowice
Matko Boża Ratuj z patowej sytuacji materialnej. O umiejętności do pracy. Chęci do pracy.O Uzdrowienie Czesława z raka prostaty.
27-08-20
Jola
Polska
Proszę o modlitwe za mojego umierającego ojca o wszystkie łaski potrzebne do zbawienia dla niego ,za wstawiennictwem Gemmy Galgani i Wenantego Katarzynca...
27-08-20
Renata
Katowice
Szczęść Boże, proszę o modlitwę o uzdrowienie z choroby nowotworowej dla mojej Mamy Heleny i siły dla całej rodziny. Bóg zapłać
24-08-20
Natalia
Bydgoszcz
O dar regularnego dialogu, pojednania, przebaczenia i wzajemnego otwarcia serc między Natalią i Mikołajem. O usunięcie wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią i Mikołajem. Bóg zapłać za modlitwę.
23-08-20
Aneta
Wyszków
Proszę o modlitwę szybkiego zamąż pójścia za Jarka Gajcy oraz założenie z nim kochającej rodziny i doczekania potomstwa. Bóg zapłać.
23-08-20
Joanna
Bytom
Proszę o modlitwę za Krystynę chorą na raka o uzdrowienie z choroby, o potrzebne siły fizyczne i psychiczne i wszelkie potrzebne łaski dla niej i dla opiekujących się nią osób. O dobre wybory przy podejmowaniu trudnych decyzji.
16-08-20

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę