Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Adrian
Krzeszowice
Panie Jezu Proszę pomoż rozwiązać trudne problemy finansowe.O uzdrowienie pamięci. O dobrą żone.
12-06-20
JOLANTA
Bielsko-Biała
1. O dobre, pobożne i szczęśliwe życie dla Klaudii i Natanielka, o uwolnienie od złych ludzi, zwłaszcza od Mateusza I jego rodziny, o dobrego męża dla Klaudii i tatę dla Natanielka. 2. o uwolnienie od nałogów dla Roberta i Małgorzaty oraz Arkadiusza. 3. O nawrócenie dla Wandy, Roberta, Małgorzaty i Klaudii. Amen.
11-06-20
Kamila
Mława
Prosze o modlitwe aby mogła porozawaic z Adamem aby dał znak życia aby był znowu moim przyjacielem
11-06-20
Sylwia
Kujawsko-pomorskie
Proszę o modlitwe w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla Dominiki, Kingi, dla Oli i jej męża z dziećmi. Bóg zapłać
10-06-20
Agnieszka
Warszawa
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Adriana o pomyślne zdanie matury i dostanie się na studia a także za dalszą posługę w służbie liturgicznej i lektorskiej kościoła. Serdecznie Bóg zapłać
07-06-20
Danuta
podkarpacie
Prosze o modlitwe o cud uzdrowienia Danuty z choroby nowotworowej ,o zdrowie dla całej rodziny
04-06-20
Agnieszka
łaziska
O nawrócenie w mojej rodzinie uzdrowienie uzależnionych o zdrowie i wytrwanie w dobrym dla mnie , ulgę w bólu podjęcie dobrze płatnej pracy dla Janka i Adriana , rozwiązanie problemów mieszkaniowych , finansowych i zdrowotnych Marcina i Radka , rozwiązanie trudnych moich spraw w pracy , podwyżkę dla Marcina i Adriana sprawne zorganizowanie udanych wesel dzieci Bóg zapłać O nawrócenie i uzdrowienie z choroby nowotworowej Krzysztofa i zdrowie dla jego maleńkich wnuków Adasia i Mikołajka i pomoc dla całej jego rodziny Bóg zapłać
02-06-20
Olek
Kijow
Рrоsze о mоdlіtwе w intencjach Воgu wіаdоmусh. Вog zaplac.
01-06-20
Urszula
Przemyśl
Szczęść Boże Proszę o modlitwę za mojego męża Andrzeja aby ukończył szkolenie I pozostał w tej pracy oraz aby wyszedł z nałogu. Bóg zapłać.
31-05-20
Grzegorz
Hrubieszòw
Bardzo Proszę o modliwę Bracia Pallotyni w intencji Bogu Wiadomej o siłę i wytrawałość poprawę stanu psychicznego sprawa zwiazana z zatrudnieniem w pracy.
30-05-20

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę