Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

SYLWIA
POLSKA
Proszę o modlitwę o pomoc jestem okropnie poniżana , zle trakowana
16-08-20
Ewa
Oleśnica
Proszę o modlitwę intencji Eweliny.Ewy,Marka
15-08-20
Wojciech
Tomaszów
Szcześć Boże, Bardzo proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia problemów z przełykaniem, lęków, klaustrofobii, zranień wewętrznych, urazów kręgosłupa, stawów. Bardzo dziękuję. Odwdzięczam się swoimi modlitwami. Z Bogiem.
15-08-20
Gabrysia Peter
Wrocław
W intencji, żeby Mirek Musiał się nawrócił w stosunku do mnie - ze wszystkich zdrad, dziewczyn, innych kobiet w swoim życiu, o zrozumienie wielkości i ciężkości tych grzechów względem mnie i o zrozumienie, że tak naprawdę ciągle mnie kochał, tylko po prostu był uległy wobec kobiet i dlatego dał się zwieść. Nie musi mnie przepraszać, ale niech mi zadośćuczyni za to wszystko i dąży do tego, co nas na początku łączyło, gdy myśleliśmy, że jest to może miłość więcej na: wspomnieniaoazowe.blogspot.com
15-08-20
Ilona
KŁODAWA
Błagam o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego męża Ryszarda z obrzęku i uszkodzenia mózgu, sepsy, zapalenia płuc i wybudzenie ze śpiączki. Błagam o cud uzdrowienia.
14-08-20
Wioletta
Kraków
Bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Mojego Kochanego Męża, mojej całej Rodziny oraz Rodziny Mojego Męża szczególnie mojej Teściowej.
10-08-20
Wioletta
Kraków
Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus, bardzo proszę o modlitwę za Pana Cypriana o potrzebne łaski do wypełnienia Woli Bożej.
10-08-20
Beata
Siedlce
Proszę o modlitwę za mojego brata o uzdrowienie wewnętrzne i duchowe oraz zdrowie psychiczne i uwolnienie od zlego
09-08-20
Marek
śląskie
Proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia oby Dobry Bóg kierował moim życiem i sprawił bym mógł dopracować w obecnym zakładzie pracy do emerytury. Panie Boże Błogosław - Marek K
05-08-20
Aneta
Wyszków
Proszę z całego serca o modlitwę szybkiego zamąż pójścia za Jarka G oraz założenie z nim kochającej rodziny i doczekania potomstwa.
05-08-20

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę