Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Renata
Katowice
Proszę o modlitwę o pomyślny przebieg jutrzejszych badań i zabiegu oraz szybki powrót do zdrowia dla mojej Mamy
04-08-20
Małgorzata
Bełchatów
Kochani, proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego męża Jarosława z przypadłości Bogu wiadomych, o przemianę jego serca i uratowanie naszego małżeństwa. Bóg zapłać za wspólną modlitwę
04-08-20
Dorota
WARSZAWA
Panie Boże, Św. Michale Archaniele. proszę o czas wielkiego szczęścia i spełnienia i o zdrowie dla znanych mi polecanych chorych, np. za uratowanie stopy. Dziękuję Dorota Dziękuję za życie i wiarę:)
04-08-20
Natalia
Bydgoszcz
Błagam o modlitwę w intencji usunięcia wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią i Mikołajem, oraz w intencji daru regularnego dialogu, pojednania, przebaczenia i wzajemnego otwarcia serc między Natalią i Mikołajem.
02-08-20
Anna
Sucha Beskidzka
O łaskę nawrócenia dla Hazal, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego.
29-07-20
Anna
pomorskie
Prosze o modlitwe w intencji zmarlych:babci i dziadka a takze dusz przebywajacych w czyśccu
28-07-20
Ala Kosinska
Krakow
Za zmarłych z rodziny Kosinskich,Jaszczolt,Niemyjskich,Pietraszko
28-07-20
Ala
Krakow
O dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali i jej rodzinie,KS Kazimierza,s.zakonnych Eugeni i s.Tomiry
26-07-20
Renata
Katowice
Szczęść Boże, proszę o modlitwę o uzdrowienie z ciężkiej choroby mojej Mamy Heleny Bóg zapłać Pozdrawiam
26-07-20
Urszula
Kraków
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z zaburzenia psychicznego. Bóg zapłać
26-07-20

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę