Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Anna
Sucha Beskidzka
Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę w intencji: o łaskę nawrócenia dla Hazal, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego. Bóg zapłać!
24-07-20
Jacek
Opole
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia od dolegliwości i chorób fizycznych, psychicznych i duchowych dla mnie i mojej żony. Bóg zapłać za modlitwę.
23-07-20
danuta
lipiny
prosze o modlitwe o sprawiedliwosc ,skruche i przemiane serca dla janiny i innych krzywdzicieli za zadane krzywdy czarami corkom i calej rodzinie prosi matka
21-07-20
Anna
Sucha Beskidzka
O łaskę nawrócenia dla Hazal, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego.
19-07-20
Grażyna
Katowice
Proszę o modlitwę w intencji łaski uzdrowienia z ciężkiej choroby mamy Heleny.
19-07-20
Justyna
WARSZAWA
W intencji błagalnej o uwolnienie męża Michała, od skutków grzechu i zła, o łaskę nawrócenia.
16-07-20
Piotr
Radom
Wolność wewnętrzna od obżarstwa i wybaczenie przez rodzinę
16-07-20
Emilian
Ostrów Wlkp.
(W intencji Bogu wiadomej - nawrócenie do otwarcia serc tych, którzy powinni mięć je szeroko otwarte, w tym pewnej grupy "katolickiej")
13-07-20
Ludwika
Warszawa
Proszę o nawrócenie i potrzebne łaski dla Natalii.
13-07-20
diakon Wojciech
wrocław
Szczęść Boże! Pokornie proszę o modlitwę o Boże Miłosierdzie dla mnie. Poprosiłem o przeniesienie do innej diecezji ze względu na zaistniałe zniesławienie oraz szansę rozpoczęcia nowego etapu życia w nowej diecezji. Potrzeba, aby obaj biskupi się na to zgodzili. Po ludzku zrobiłem co mogłem, teraz tak bardzo potrzeba szturmu Nieba. Z serca dziękuję! diakon Wojtek
13-07-20

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę