Menu witryny
Szukaj
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PIELGRZYMKI

PIELGRZYMKI

Wyrusz z nami na pielgrzymi szlak w 2017 roku!

Podczas pielgrzymek pątnicy grup misyjnych modlą się w intencji ewangelizacji świata oraz o nowe powołania misyjne. Codziennie odprawiana jest Msza św., podczas której polecamy Bogu intencje Współpracowników nadesłane wcześniej do naszego Sekretariatu.

Zapraszamy do udziału w pielgrzymkach

  • 1-3 maja 2017

VI Majowa Pielgrzymka Różańcowa z Matką Słowa, Gdańsk ? Gietrzwałd; przewodnik ks. Roman Rusinek SAC

  • 15-26 lipca 2017

XXVII Międzynarodowa Pielgrzymka Piesza Suwałki?Wilno, Grupa Zielona; przewodnik ks. Andrzej Dębski SAC

  • 6-15 sierpnia 2017

306 Warszawska Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę, Grupa Czerwono -Żółto -Zielona; przewodnik ks. Marek Pasiuk SAC

Więcej…

 

Wielu z nas, młodszych i starszych, brało kiedyś udział w pieszej pielgrzymce. Chciałbym zachęcić wszystkich do udziału w wyjątkowej Międzynarodowej Pielgrzymce Pieszej z Suwałk do Wilna. Dlaczego Pielgrzymka ta jest wyjątkowa? W Polsce wszyscy pielgrzymują do Czarnej Madonny na Jasnej Górze a my idziemy do tej, co w Ostrej Świeci Bramie. Ważne jest również to, że na drogach Litwy, po której idziemy, można spotkać wyjątkowych ludzi - Polaków i Litwinów, którzy chcą się ubogacić wspólnym spotkaniem. Można przeżyć swoistą lekcję historii i odbyć prawdziwe rekolekcje w drodze. Zapraszam serdecznie do udziału w tej Pielgrzymce.
Zapraszamy do pielgrzymowania w pallotyńskiej grupie misyjnej ? ZIELONA ? której przewodnikiem jest ks. Andrzej Dębski SAC.

Więcej…

 

Księża Pallotyni prowadzą grupy misyjne w pieszych pielgrzymkach do Matki Bożej Królowej Polski na Jasną Górę oraz do Matki Miłosierdzia w Ostrej Bramie w Wilnie. Są również współorganizatorami Pieszej Pielgrzymki Różańcowej z Matką Słowa z Kibeho: Pasłęk ? Gietrzwałd.

Więcej…

 
Więcej artykułów…